خدمات ویژه در و پنجره upvc‌

مجتمع تخصصی در و پنجره دو جداره upvc‌ کسری از سال 1386 وارد عرصه ساختمان شده است و پس از ۲ سال تجربه در زمینه فروش تجهیزات ساختمانی در قسمت در و پنجره جهت افزایش سطح کیفی خدمات و اعتبار نزد مشتریان خود کارخانه تخصصی تولید انواع در و پنجره upvc را احداث و با قدرت هر چه بیشتر مسیر خود را ادامه داد.
تیم اجرایی و نصب مجموعه با گذراندن دوره های تخصصی تولید و نصب در کشور آلمان و ترکیه با سابقه 12 ساله همراه این مجموعه بوده و یکی از مهمترین سرمایه های مجموعه کسری می باشند.
تعهد – نظم – کیفیت – مهارت از ویژگی های بارز این تیم بوده که به اعتبار مجموعه می افزاید.

رزومه

در سال 1390 اولین مجمع تخصصی تعویض در و پنجره های قدیمی فلزی و چوبی با پنجره های نوین تشکیل گردید و با برنامه مشخص و خدمات ویژه با قدرت تمام شروع به ارایه این خدمت مهم و اساسی کرده است. که در رزومه خود بیش از 500 پروژه در تهران و حومه و چندین پروژه در سطح کشور قرار گرفته است.
برنامه بعدی و مهم مجموعه کسری از سال 1397 در زمینه تعمیرات تخصصی پنجره های upvc‌ می باشد که تا کنون بیش از 300 پروژه تعمیری در لیست پروژه های مجموعه کسری قرار گرفته است.

تیم اجرایی با سابقه و حرفه ای بر گرفته از تیم 8 نفره با سابقه 12 ساله
تعهد – نظم – کیفیت – مهارت تولید حرفه ای تنوع برند های متریال مصرفی جهت رفاه مشتریان
استفاده ماشین آلات اتوماتیک برند مطرح جهانی
سرعت – دقت – کیفیت مشتری مداری اصول مجموعه کسری بر مشتری مداری و رضایت مشتری می باشد.
همه انرژی خود را برای جلب رضایت مشتری گذاشته ایم قیمت با سود حداقل قیمت گذاری خدمات و محصولات مجموعه کسری با معیار حداقل سود ممکن تا کنون در جریان بوده و این روند روز به روز برای رضایت مشتری ها بهتر خواهد گردید