صرفه جویی در مصرف انرژی با استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی

فاکتور آسایش به عنوان پوسته سوم هر فرد حساب می شود . ما ۹۰ درصد از عمرمان را در اتاق های بسته سپری میکنیم پس یک محیط سالم با آب و هوای مناسب در محیط داخل اتاق برای سلامتی ما ضروری می باشد . این موضوع در صرفه جویی در هزینه ها با پنجره upvc نیز اتفاق می افتد.

تاثیر پنجره ها در آسایش خانه

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

پنجره ها فاکتور مهمی برای آسایش ما محسوب می شوند چرا که تاثیر به سزایی بر هوای داخل اتاق و تعادل انرژی می گذارند . پنجره های دوجداره یو پی وی سی استاندارد راه حل مناسبی برای ساختمان های جدید و قدیمی به حساب می آیند .

پنجره های دوجداره یو پی وی سی استاندارد با شیشه های دو جداره یا سه جداره بهترین پاسخ به نیازهای ما جهت آسایش در داخل خانه خواهند بود و همان محیط مناسب دلخواه را برای ما فراهم خواهند کرد

صرفه جویی با پنجره upvc

اندازه شیشه در پنجره دوجداره

از مزیت های استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی استاندارد دوجداره ، امکان استفاده از پنجره هایی در سایز بزرگ است. عایق بودن بالای پنجره های دوجداره یو پی وی سی استاندارد امکان بهره برداری بیش از ۴۰ درصد سطح شیشه را به شما می دهد. در عین حال تبادل انرژی از پنجره های عادی کمتر است و لذا هزینه گرمایش ( یا سرمایش) کمتر است .

جهت مشاهده قیمت پنجره یو پی وی سی کلیک کنید

شیشه پنجره یو پی وی سی

خانه با پنجره های دوجداره یو پی وی سی استاندارد ، سرمایه گذاری پایدار:

یک خانه جدید با پنجره دوجداره یو پی وی سی استاندارد در فصل زمستان و تابستان ، دمای مطلوب و ثابتی را بدون استفاده از سیستم های گرمایش یا تهویه معمول تجربه خواهد کرد. در اینجا استفاده از حرارت تولید شده توسط تابش خورشید و یا وسایل و تجهیزات مختلف مطلوب می باشد چرا که یک خانه محافظ انرژی تنها به ۱۰ درصد از انرژی لازم برای گرم کردن یک خانه معمولی جهت گرمایش خانه نیاز دارد . اینگونه صرفه جویی در هزینه ها با پنجره upvc اتفاق می افتد.

خانه محافظ انرژی

میزان گرمای مورد نیاز جهت گرم کردن یک خانه با پنجره های دوجداره یو پی وی سی ، ۱۰ وات به ازای هر مترمربع است . در نتیجه برای یک اتاق سی متر مربعی به ۳۰۰ وات گرما نیاز است .

برای نمونه یک شمع کوچک ( از نوع شمع هایی که در زیر ظرف قرار داده می شوند تا غذا را گرم نگه دارند )، به طور معمول ۲۰ وات گرما تولید می کند. این بدان معناست که برای گرم کردن یک فضای ۳۰ مترمربعی در یک خانه محافظ انرژی تنها به ۱۰ عدد شمع نیاز داریم .

صرفه جویی با پنجره upvc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *