هشدار برای نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی

پنجره دو جداره upvc انقلابی عظیم را در صنعت درب و پنجره  ساختمان بوجود آورده است. این محصول بسیاری از سختی های نصب و تولید را آسان کرده است و شاید بتوان گفت نصب این نوع محصول را فردی غیر متخصص با دقت کافی می تواند انجام دهد. این سادگی در نصب، بعضی مواقع موجب فراموش کردن استانداردهای اولیه سازه ای خواهد شد، بطوریکه برخی از نصب کننده های پنجره، به صورت بسیار خطرناکی پنجره دو جداره یو پی وی سی را نصب می کنند که متاسفانه فاقد امنیت می باشد. درست است که این محصول را می توان بسیار راحت نصب کرد، اما این سادگی بدلیل بالا بردن کیفیت می باشد نه راحتی کار !

نصب تخصصی پنجره دوجداره

نصب پنجره یو پی وی سی
نصاب پنجره دو جداره باید با بالاترین دقت، پنجره ها را در محل از پیش تعیین شده و آماده سازی شده، نصب کند. مشتریان باید در انتخاب تیم تولید و نصب درب و پنجره دقت کنند. سهل انگاری در نصب و تولید، خطرات بالایی دارد که در مواردی به دلیل نصب ضعیف، پنجره از محل خود جدا می شود و سقوط می کند و در نهایت موجب آسیب خواهد شد. در پروسه نصب پنجره دو جداره upvc ، استفاده از سیلیکون یو پی وی سی فقط برای درزهایی است که پس از فیکس شدن قاب های پنجره در محل همچنان باقی مانده است که در حد ۲ یا نهایتا ۳ میلیمتر آن هم بصورت ممتد نباشد، تعبیه می شود. در ابعاد گیری اولیه پنجره دو جداره، باید از کل قاب در حدود ۲ یا ۳ میلیمتر کمتر محاسبه کنند تا قاب ها را بتوان در محل جای داد و اختلافات حاصل از ناشاقولی دیوار و چهارچوب است که باید با پی وی سی پر شود و این در حالی است که برخی از نصاب ها چسب یو پی وی سی را متریال نگه دارنده قاب بشمار می آورند.

برچیدن پنجره ها

شاید بتوان گفت بیش از ۵۰ % کیفیت پنجره دوجداره upvc در نصب تامین می شود، لذا داشتن تیم متخصص و متعهد در نصب این محصول، بسیار مهم است

چگونه پنجره را بر می چینند

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

تیم نصب علاوه بر مسئولیت تامین کیفیت نصب محصول، بایستی در آماده سازی محل بصورت مناسب برای نصب پنجره دوجداره نیز دارای مهارت کافی باشد. این تیم ها باید مهارت لازم برای برچیدن یا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دو جداره محل را نیز داشته باشد. البته برچیدن هر محصولی برای همه امکان پذیر است ولیکن در این مورد بایستی برچیدن به طریقی انجام شود تا آسیبی به نواحی جانبی و به محل پروژه نرسد. در بسیاری از موارد، پنجره دوجداره در محل هایی استفاده می شود که در این محل ها، ساکن هستند و یا فعالیت حرفه ای جاریست که در این موارد اهمیت برچیدن بی خطر و بدون ایجاد کمترین گرد و غبار اهمیت مضاعف پیدا میکند. چرا که یکی از قابلیت های تبلیغی پنجره دو جداره upvc این است که مشتری بتواند بدون اینکه محل را تخلیه و ترک کند، پنجره های قدیمی خود را تعویض نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *