[nz_gap height=”100″][nz_gap height=”100″][nz_gap height=”100″][nz_gap height=”100″][nz_gap height=”100″][nz_gap height=”100″][nz_gap][nz_gap][nz_gap][nz_gap]
Outside of Factory1

شرکت تولید پروفیل در و پنجره upvc ویستابست

شرکت ویستابست در سال 1382 ثبت و از سال 86 در زمینه تولید پروفیل در و پنجره upvc فعالیت خود را آغاز کرد و در طول 3 سال به جمع تولید کنندگان مطرح این صنعت در ایران تبدیل شد . این شرکت یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل پنجره upvc بر اساس استاندارد های بین المللی است . همچنین اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در کشور است .

hofman company

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc هافمن

شرکت هافمن تولید کننده در و پنجره upvc با استاندارد ها جهانی و تکنولوژی روز دنیا از سال 1386 در زمینی به مساحت 18000 متر مربع و خط تولیدی به مساحت 6000 متر مربع با چهار خط اکسترودر تولید کشور اتریش و ظرفیت تولید سالانه 7200 تُن در شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز فعالیت خود را آغاز نمود.

BOTIA factory

شرکت تولید درب و پنجره upvc بوتیا

مجتمع بوتیا صنعت به عنوان اولین تولید کننده پروفیل UPVC در ایران، در جهت ارتقاء کیفیت صنعت ساختمان، تحقق سیاستهای بهینه سازی مصرف سوخت کشور، جلوگیری از اتلاف سرمایه های ملی و کاهش هزینه خانوار در شهریور ماه ۱۳۸۱ تأسیس شد. کارخانجات این مجتمع در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار و زیربنایی در حدود ۲۵،۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی شماره ۲ کرمان احداث گردید و درخرداد ماه ۱۳۸۴ به بهره برداری آزمایشی رسید و تولید تجاری از سال ۱۳۸۵ آغاز شد.

wintech factory

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc وینتک

کارخانجات WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهای ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می باشند که تاریخچه تاســیس آن به سال 1956 میلادی برمی گردد که با تولید لاستـیکهای مورد نیاز در زیره های کفش شروع به فعالیت نموده است.

تعویض پنجره

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc سیندژ

شرکت پروفیل upvc syndej: امروزه بحث جلوگیری از هدر رفتن انرژی، یکی از مواردی است که در تولید محصولات جدید در نظر گرفته می شود. در این راستا هدر رفتن انرژی در ساختمانها از عوامل مهمی به شمار می رود که در کشور ما نیز در چند سال اخیر مورد توجه بوده است و در نتیجه آن تولید محصولاتی با قابلیت حفظ انرژی رو به گسترش بوده و یکی از طرح های ملی تلقی می گردد.

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc ویتانوا

شرکت طلا پروفیل ارس تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی به مدیریت آقای مهندس میراب با برند تجاری ویتانوا می باشد که در اواسط سال 1393 تاسیس و آغاز به کار کرد.
20 سال تجربه ایشان در صنعت پروفیل یو پی وی سی زمینه ساز محصولی قدرتمند با کلیه ویژگی های فنی و ظاهری متناسب با استانداردهای خارجی و داخلی گردید و نهایتا گامی بزرگ در تولید پروفیلی برداشته شد که علاوه بر کیفیت با قیمتی مناسب روانه بازار گردیده است.

homa prof

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc همارشتن

با توجه به پیش بینی بروز بحران در آینده و با هدف استفاده بهینه از سرمایه های ملی ، همچنین در جهت استاندارد سازی صنایع مرتبط با ساختمان و بهینه سازی مصرف سوخت ، گروه صنعتی همارشتن با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری در سال 1384 با طرح توسعه ای اقدام به انتقال دانش فنی و ماشین آلات تولید پروفیل های upvc جهت ساخت درب و پنجره های نوین نمود .

diva comp

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc دیوا

شرکت تولیدی و صنعتی دیوا تولیدکننده پروفیل upvc دیوا جهت ساخت درب و پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی و محصولات چوب پلاست (WoodPlast)، در زمینی به مساحت ۵ هکتار در شهرک صنعتی بندپی شرقی بابل از آذرماه ۱۳۸۷ شروع بکار نمود.

ata comp

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc آتاتک

با توجه به راهبرد جهانی کاهش و بهینه سازی مصرف سوخت وانرژی ، شرکت اتاتک نیز همسو با این اهداف در حفظ و صیانت از انرژی های فسیلی بعنوان سرمایه های ملی کشورمان تولید پروفیل یو پی وی سی را در دستور کار خود قرارداد.

drwin comp

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc دکتروین

گروه صنعتی دکتروین به یاری خداوند و عزم مدیران و کارکنان پر تلاش خود توانسته است فاز اول
کــارخــانه تولید پروفیل UPVC  با برند دکتروین  را درمنطقه ویژه اقتصادی فـرودگاه پیام در زمینی به مساحت
17000  متر مربع  راه اندازی نماید.

winclass comp

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc وین کلاس

پروفیل upvc وین کلاس : شرکت صنایع عایق پلاست از زمان تأسیس تا کنون با اتکا به الطاف بی دریغ پروردگار و با استفاده از کادری مجرب و متخصص توانسته پیشینه ای روشن از خود به جا بگذارد و اعتماد شما مشتریان قدر شناس و عزیز را جلب نماید .

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc آق پروفیل ( آک پروفیل )

 

پیشرفت صنعت ساختمان در ایران و اهمیت یافتن مسئله بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها، مجتمع آق پروفیل را برآن داشت که با استفاده از دانش روز اقدام به تولید پروفیل های یو پی وی سی آک پروفیل نماید.

این مجموعه در سال ۱۳۸۸ در استان گلستان آغاز به کار نمود و هم اکنون آک پروفیل با بیش از نیم دهه تجربه تولید، مفتخر به پیشبرد مداوم تعهدات خود به مشتریان، کارفرمایان و سرمایه گذاران می باشد.

ideal comp

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc ایده آل

گروه صنعتی اکسیرآسا آرا، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصین مجرب و مشاوران خارجی تولید خود را در سال ۸۹ آغاز کرده است و تاکنون موفق به تولید پروفیل های پنجره دوجداره یو پی وی سی  (UPVC) چهارشبکه ای با کیفیت قابل رقابت با نمونه های وارد شده است که با شرایط جوی کشور نیز مطابقت دارد .

averta comp

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc آورتا

آورتـا در سال ۱۳۸۵ با مطالعات فراوان در زمینه تولید پروفیل upvc اورتا و نیاز بازار در ایران بر اساس واردات انبوه پروفیل از کشورهای اروپایی بر این امر اهتمام ورزید که با تولید این محصول در داخل علاوه بر صرفه جویی ارزی و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه ملی به خارج از کشور، باعث رفع نیاز مونتاژ کاران نیز گردد. آورتا با احداث گروه صنعتی خود، توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده و با بهرگیری از بهترین و مدرن ترین تجهیزات اندازه گیری مواد اولیه و با استفاده از دقیق ترین ماشین آلات میکسینگ و قالب های مدرن اروپایی مواد اولیه پلیمری را مخلوط و آماده تولید می نماید.

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc پرو وین

prowin logo

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc وکا آلمان

veka logo

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc آسیاوین

asia win comp

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc پلاس پن

pluspen logo

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc وایزروین

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc رئال وین

real win profile

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc کارپن

karpan logo

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc وینسا

winsa profile

شرکت تولید پروفیل درب و پنجره upvc کالوین

kalwin logo

پروفیل های بیشتر در آینده اضافه خواهد شد .