شرکت پروفیل در و پنجره upvc آک پروفیل

پیشرفت صنعت ساختمان در ایران و اهمیت یافتن مسئله بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها، مجتمع آق پروفیل را برآن داشت که با استفاده از دانش روز اقدام به تولید پروفیل های یو پی وی سی آک پروفیل نماید.

این مجموعه در سال ۱۳۸۸ در استان گلستان آغاز به کار نمود و هم اکنون آک پروفیل با بیش از نیم دهه تجربه تولید، مفتخر به پیشبرد مداوم تعهدات خود به مشتریان، کارفرمایان و سرمایه گذاران می باشد.

پروفیل های تولید شده در شرکت آق پروفیل با برند AK Profile می باشند که در استان گلستان تولید می شود. تکنولوژی، دستگاه‌ها و قالب‌های این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیاست و علاوه برآن ،این پروفیل ها کاملا منطبق با شرایط آب و هوایی کشور ایران ساخته می شوند و از این جهت برای استفاده در ایران شرایط بسیار مطلوبی را دارا میباشند.

این شرکت در بخش پروفیل دارای پروفیل های پنجره های لولایی ،پروفیل های پنجره های کشویی تک ریل و جفت ریل و پروفیل های کاور آلومینیوم برای آنهایی که به دنبال رنگهای خاص آلومینیوم هستند و کاور بازسازی به منظور تعویض پنجره های قدیمی و پانل های  upvcمی باشد.

در بخش تنوع رنگ نیزمیتوان به پروفیلهای لمینیت تک رو و دورو و همینطور پروفیل های کاور آلومینیوم اشاره کرد که طیف بسیار وسیعی از رنگها را شامل می گردد و این یکی از قابلیت های خاص مجموعه آق پروفیل می باشد .

مجموعه آق پروفیل همواره به دنبال این مسئله هست که بتواند در زمینه کیفیت،تنوع محصول و خدمات و آموزش به سطح قابل توجهی دست یابد.

در همین راستا وبا توجه به نیازسنجی که از مشتریان صورت میگیرد تمرکز براین است که بتوانیم کلیه مواردی را که موردنیاز مونتاژکاران و مصرف کنندگان برند آک پروفیل می باشد را با تلاش و نوآوری برآورده نموده و سبد کالایی کاملتری را برای همکاران فراهم آورد.

توجه به رفاه مشتریان و تولید پنجره استاندارد از جمله مواردی بوده است که این مجموعه همواره مدنظر قرار داده است و همین عامل باعث تولید پروفیل های گالوانیزه و پروفیل های تک ریل کشویی و همینطور پروفیل های کاور آلومینیوم و کاور بازسازی در سال های اخیر گردید.

شرکت آق پروفیل در سال ۸۹ و ۹۱ به عنوان صادر کننده نمونه استان معرفی شد.و سال و ۹۴و۹۵ هم طی دو سال متوالی موفق به اخذ گواهی رعایت حقوق مصرف کننده گردید.

ak 1
ak 2

بازشونده درب

بازشونده پنجره

ak 3
ak 4

بازشونده کشویی

قاب کشویی جفت ریل

ak 5
ak 6

قاب کشویی تک ریل

زهوار دوجداره

ak 7
ak 8

زهوار تک جداره

پوشش قاب کشویی

ak 9
ak 10

پوشش بازشونده کشویی

پروفیل پانل

ak 11
ak 12

میانی متحرک

میانی ثابت

2019-03-03 17_19_41-آق پروفیل _ پروفیل های در و پنجره upvc

قاب