شرکت پروفیل در و پنجره upvc اورتا

آورتـا در سال ۱۳۸۵ با مطالعات فراوان در زمینه تولید پروفیل upvc اورتا و نیاز بازار در ایران بر اساس واردات انبوه پروفیل از کشورهای اروپایی بر این امر اهتمام ورزید که با تولید این محصول در داخل علاوه بر صرفه جویی ارزی و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه ملی به خارج از کشور، باعث رفع نیاز مونتاژ کاران نیز گردد. آورتا با احداث گروه صنعتی خود، توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده و با بهرگیری از بهترین و مدرن ترین تجهیزات اندازه گیری مواد اولیه و با استفاده از دقیق ترین ماشین آلات میکسینگ و قالب های مدرن اروپایی مواد اولیه پلیمری را مخلوط و آماده تولید می نماید.

تاریخچه

آورتا در ابتدا با ۵ خط اکسترودر و یک خط میکسر شروع به کار نموده و با گذشت زمان و پی بردن مصرف کنندگان عزیز به کیفیت متمایز پروفیل آورتا ماشین آلات خود را به ۱۱ خط اکسترودر و ۳ خط میکسر افزایش داده است. دریافت گواهینامه کیفیت ، نشان‌دهنده کیفیت و استحکام پروفیل‌ های upvc اورتا تولیدی بر اساس استاندارد RAL GZ 716/1 است. مدیریت پروفیل آورتا با دید آینده نگر خود در راستای بر طرف نمودن نیازهای داخل کشور و نیز صادرات پروفیل خود در صدد افزایش خط تولید خود به ۳۰ خط اکسترودر می باشد. که این مهم در دست بررسی و اقدام است.

مـواد اولیـه پروفیل هـای یو پی وی سی

همانطور که در اختیار داشتن ماشین آلات، تجهیزات و نیروی انسانی متخصص و کار آزموده جهت تولید پروفیل یو پی وی سی تعیین کننده است مواد اولیه آن نیز جزء پارامتر ها و فاکتورهای بسیار مهم در این خصوص می باشد آورتا با دقت فراوان جهت تهیه مواد اولیه با شرکت های معتبر از کشور های آلمان، فرانسه و اتریش وارد مذاکره شده و با خرید مرغوب ترین نوع مواد زیر ساخت اصلی تولید محصولات خود را مورد توجه قرار داده است بدیهی است که حفظ کیفیت رنگ و ساختار فیزیکی پروفیل ها در طول زمان مستقیما با مواد اولیه بکار رفته در آنها ارتباط دارد.

ماشین آلات میکـسنگ

آورتا با بهره گیری از بهترین و مدرنترین تجهیزات اندازه گیری مواد اولیه و با استفاده از دقیق ترین ماشین آلات میکسنگ اروپائی مواد اولیه پلیمری را مخلوط و آماده تولید می نماید. پس از آن برای مدت زمان مشخص در سیلو های مخصوص نگهداری می شوند تا به اکسترودرها که بخش اصلی تولید پروفیل ها می باشند هدایت گردند.

ماشین آلات اکستـروژن

مواد اولیه پس از میکس شدن وارد مرحله اکستروژن می شود که مرحله ای بسیار دقیق و حساس می باشد. در این بخش اکسترودر ها با توجه به نوع سطح مقطع پروفیل ها تنظیم و مواد ترکیبی را دریافت نموده و آنها را به شکل فرم پروفیل های مورد استفاده جهت ساخت انواع در و پنجره های یو پی وی سی تولید می نمایند. لازم به توضیح است که قالب های مختلفی نهیه شده اند تا کلیه نیاز های تولید کنندگان جهت تولید انواع باز شو ها و گونه های مختلف در و پنجره را تامین نمایند.

آزمایشگـاه

پروفیل های یو پی وی سی پس از تولید جهت بررسی کیفیت مورد انواع آزمایشات قرار میگیرند. آزمایشگاه آورتا مجهز به مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی خواص پروفیل های یو پی وی سی بوده و در محل کارخانه قرار دارند تا بتواند کلیه تولیدات را در زمان تولید نظارت و پس از تولید توسط متخصصان این امر مورد بررسی و آزمایش دقیق قرار دهد. کیفیت محصول نهایی رمز موفقیت ماست که به این امر بسیار توجه می نماییم تا رضایت مصرف کنندگان را تضمین کنیم.

کنتـرل کـیفیت

آورتا پروفیل های یو پی وی سی تولیدی خود را در آزمایشگاه مورد دقیق ترین بررسی ها قرار داده و این تولیدات را پس از اطمینان از کیفیت محصول و انجام تست و کنترل دقیق مواد اولیه، تست ابعاد و وزن، تست کیفیت رنگ، تست مقاومت ضربه، تست مقاومت جوش، آزمایش مقاومت در برابر سرما و گرما و تست انحراف از خط راست را انجام داده و سپس آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

ضمانت نامه پروفیل های آورتـا

آورتا علاوه بر توجه به استانداردهای دریافتی، این پروفیل ها را همواره مورد آزمایش قرار داده تا خود مستقیما از سطح کیفی آنها مطمئن گردد و پس از اخذ نتایج مثبت از سلامت آنها اقدام به ارائه ضمانت نامه پانزده ساله این تولیدات در برابر تغییر رنگ و تغییر حالت نموده است.

averta comp
av 2
av 1
av 4
av 3
av 6
av 5
av 7
av 8
av 9
av 10
av 11
av 12
av 13
av 14
av 16
av 15
av 18
av 17
av 20
av 19
av 22
av 21
2019-03-04 17_36_24-اورتا » محصولات
av 23

گواهینامه ها و لایسنس ها

av lis 1
av lis 3
av lis 2