شرکت پروفیل در و پنجره upvc وین تک

کارخانجات تولید پروفیل درب و پنجره upvc وینتک WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهای ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می باشند که تاریخچه تاســیس آن به سال 1956 میلادی برمی گردد که با تولید لاستـیکهای مورد نیاز در زیره های کفش شروع به فعالیت نموده است.

فعالیت تولیدی آغاز شده در آن سالها توسط خانواده تاکنون طی بیش از نیم قرن، همه ساله درحال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیلهای  UPVCمورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و 8 کشور دارای کارخانه های متعدد تولیدی در زمینه های تولید انواع درب های داخلی ساختمان با متریال کامپوزیت (WOOD PVC)،پوشش های سالن های بزرگ صنعتی از جنس UPVC، چندین کارخانه تولید سیمان و لوله های PVC  و قالب های بتنی مدولار و کارخانه تولید انواع یراق آلات مورد نیاز در صنعت درب و پنجره یو پی وی سی  بوده و نیز بصورت گسترده در زمینه های تولید انبوه مسکن و شرکتهای ساختمانی، تولید انرژی از طریق تاسیس نیروگاههای آبی و بادی و شرکت های معدنی و فرآورده های معدنی فعالیت داشته و در راستای اداره این مجموعه ها چندین هزار پرسنل و مدیران اداری و تولیدی مشغول به فعالیت می باشند.

گروه شرکت هایADO  با تاسیس دفاتر تجاری و نمایندگی ها و انبار های زیر مجموعه های خود در بیش از 54 کشور همواره در حال توسعه بازارهای هدف و صادرات محصولات خود بوده وشرکتADOPEN   ترکیه نیز یکی از شرکت های زیر مجموعه ADO GROUP  می باشد که مطابق آخرین بررسی و اعلام نتایج اتاق بازرگانی استانبول ترکیه مابین 280 شرکت برتر کشور ترکیه قرار گرفته است.

وینتک
wintech2
wintech1

پروفیل فریم بزرگ پروفیل upvc وین تک

در این پروفیل ارتفاع دیواره خارجی پروفیل یو پی وی سی وینتک ۶۸ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل ۴۸ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل فریم پنجره وینتک ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۰-۲۲ میلیمتری میباشد. در این نوع پروفیل یو پی وی سی وین تک محل استقرار گالوانیزه به ارتفاع ۲۵ میلیمتر و عرض ۲۵ میلیمتر میباشد.

پروفیل قاب پنجره پروفیل upvc وین تک

ارتفاع دیواره خارجی پروفیل UPVC وین تک در این نوع ۶۲ میلیمتر و همچنین ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل نیز ۴۲ میلیمتر می باشد. عرض پرفیل قاب پنجره وین تک ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۰-۲۲ میلیمتری میباشد. محل اسقرار گالوانیزه در این نوع پروفیل UPVC وین تک به ارتفاع ۲۵ میلیمتر و عرض ۲۵ میلیمتر میباشد.

wintech4
wintech3

پروفیل لنگه پروفیل upvc وین تک

در این پروفیل ارتفاع دیواره خارجی پروفیل یو پی وی سی وینتک ۵۸ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل ۵۸ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل لنگه پنجره وینتک ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۰-۲۲ میلیمتری می باشد. فضای استقرار گالوانیزه در این پروفیل یو پی وی سی وین تک به ارتفاع ۲۵ میلیمتر و عرض ۲۵ میلیمترمیباشد.

پروفیل فریم با پایه پروفیل upvc وین تک

ارتفاع دیواره خارجی پروفیل upvc وینتک در این نوع ۵۰ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل ۷۲ میلیمتر می باشد. در این نوع پروفیل عرض پروفیل لنگه بزرگ وینتک ۶۰ میلیمتر و پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ۲۰-۲۲ میلیمتر ضخامت شیشه خور می باشد. محل جایگیری گالوانیزه در این نوع پروفیل upvc وین تک به ارتفاع ۲۵ میلیمتر و عرض ۲۵ میلیمتر میباشد.

wintech6
wintech5

پروفیل میانی متحرک پروفیل upvc وین تک

ارتفاع دیواره خارجی این نوع پروفیل یو پی وی سی ونتک ۶۲ میلیمتر و همچنین ۳۴ میلیمتر ارتفاع داخلی این پروفیل می باشد. پروفیل ۴ کاناله بوده و عرض این نوع پروفیل میانی متحرک وین تک ۶۲ میلیمتر می باشد.

پروفیل میانی ثابت پروفیل upvc وین تک

در این نوع ارتفاع دیواره خارجی پروفیل upvc وین تک ۸۲ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این نوع پروفیل ۴۲ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل میانی ثابت وین تک ۶۰ میلیمتر و پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ۲۰-۲۲ میلیمتر ضخامت شیشه خور می باشد. محل استقرار گالوانیزه در این پروفیل upvc وین تک به ارتفاع ۲۵ میلیمتر و عرض ۲۵ میلیمتر می باشد.

wintech8
wintech7

پروفیل لنگه درب بیرون بازشو پروفیل upvc وین تک

در این پروفیل یو پی وی سی وینتک ارتفاع دیواره خارجی ۱۰۶ میلیمتر و ارتفاع داخلی این پروفیل ۶۶ میلیمتر می باشد. عرض این پروفیل لنگه درب بیرون بازشو وین تک ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ۲۰-۲۲ میلیمتر ضخامت شیشه خور می باشد. محل استقرار گالوانیزه در این پروفیل یو پی وی سی وین تک به ارتفاع ۲۵ میلیمتر و عرض ۲۵ میلیمتر می باشد.

پروفیل لنگه درب داخل بازشو پروفیل upvc وین تک

ارتفاع دیواره خارجی این نوع پروفیل upvc وین تک ۸۶ میلیمتر و ارتفاع داخلی این نوع پروفیل نیز ۸۶ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل لنگه درب داخل بازشو وین تک ۶۰ میلیمتر و این نوع پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۰-۲۲ میلیمتر می باشد. در این نوع پروفیل upvc وین تک محل جایگیری گالوانیزه به ارتفاع ۲۵ میلیمتر و عرض ۲۵ میلیمتر می باشد.

wintech11
wintech10

پروفیل زهوار دوجداره پروفیل upvc وین تک


پروفیل زهوار تک جداره پروفیل upvc وین تک

wintech13
wintech12

پروفیل پنل پروفیل upvc وین تک

ارتفاع دیواره خارجی پروفیل upvc وین تک در این نوع ۲۰ میلیمتر و همچنین ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل نیز ۲۰ میلیمتر می باشد. پروفیل پنل هافمن دارای عرض ۱۲۵ میلیمتر می باشد. و این پروفیل ۴ کاناله می باشد.

پروفیل زهوار سه جداره پروفیل upvc وین تک

با کلیک روی آیکون زیر کاتالوگ این شرکت را دانلود کنید

گواهینامه ها و لایسنس ها

WINTECH lic
wintech lic 3
wintech lic 5
wintech lic 2
wintech lic 4
wintwch lic 6
wintech lic 7

خدمات دیگر

پروفیل های گالوانیزه

برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید

تامین یراق آلات شرکت ACCADO

ACCADO یکی از زیر مجموعه های شرکتهای گروه ADO میباشد که درزمینه تولید انواع یراق آلات اختصاصی صنعت درب و پنجره های UPVC و در سال 2009 میلادی در کشور ترکیه تاسیس گردیده و با استقرار آخرین تکنولوژی و بهره گیری از پرسنل فنی و تیم مدیریتی کارآزموده توانسته است همگام با شرکت های اروپایی، تولیداتی با کیفیت بالا به بازارهای مصرف ارائه نماید و مجموعه های WINTECH در سراسر جهان با استفاده از امکانات و تولیدات هم گروه خود توانسته است نیازهای مشتریان خود را بیشتر و بهینه تر مرتفع نماید.
مجموعه WINTECH ایران نیز با ایجاد دپوی مناسب از تولیدات این شرکت شامل انواع یراق آلات مورد نیاز صنعت درب و پنجره UPVC توانسته است نیازهای مشتریان خود را مرتفع نموده و همواره این محصولات را با کیفیت مناسب عرضه نماید.

یراق آلات شرکت GU BKS FERCO

واحد بازرگانی خارجی مجموعه WINTECH ایران با عقد قرارداد همکاری با شرکت معتبر و بین المللی GU آلمان توانسته است قسمت اعظمی از انواع یراق آلات مورد نیاز صنعت UPVC را در انبار پشتیبانی خود دپو نموده تا نیازهای مشتریان خود به این نوع یراق آلات را نیز برطرف نماید.