مقالات, مقالات در و پنجره

انواع پروفیل پنجره upvc

انواع پروفیل پنجره upvc

انواع پروفیل upvc

پروفیل upvc مخصوص درب و پنجره های دو و سه جداره با توجه به نیازهای مختلفی که مشتریان دارند. در انواع مختلفی می باشد .آشنایی با انواع مختلف پروفیل ها می تواند شما را در انتخاب پروفیل مورد استفاده در درب و پنجره دوجداره راهنمایی کند.

انواع پروفیل upvc به شرح ذیل می باشد:

  1. پروفیل لولایی: مخصوص پنجره هایی است که بصورت لولایی باز و بسته می شوند. در این نوع پروفیل شما امکان استفاده از بازشوهای تک حالته و دو حالته را دارید .
  2. پروفیل کشویی: مخصوص پنجره هایی که بصورت کشویی باز و بسته می شوند است. در این نوع پروفیل شما امکان استفاده از دو نوع تک ریل و دو ریل (دو بازشو همزمان) را دارید.
  3. پروفیل سری ۷۰: این نوع پروفیل ها دارای ضخامت بیشتری در سطح مقطع خود می باشند و مورد استفاده آن در پنجره هایی با ابعاد بسیار بزرگ یا پنجره سه جداره می باشد.

تمامی پروفیل هایی که در بالا معرفی شد با برندهای مختلفی در بازار موجود است. هنگام خرید به معتبر بودن برند و گارانتی آن دقت فرمایید.

مقایسه انواع پروفیل upvc

با توجه به نیاز های مختلفی که هر مصرف کننده از پنجره دوجداره یو پی وی سی دارد ، پروفیل های یو پی وی سی در انواع مختلفی ارائه می گردند. مقایسه این انواع مختف از پروفیل ها به شما  کمک می کند که با توجه به نیاز خود، پروفیل مدنظرتان را انتخاب و سفارش دهید. با توجه به انواع مختلف پروفیل ها و قیمت های متفاوت و کاربردهای متفاوت در شرایط آب و هوایی مختلف پروفیل مناسب با پنجره مورد نظر ساختمان خود را پیدا کرده و سفارش ساخت آن را بدهید.

قیمت پروفیل upvc

مهم ترین عامل در پنجره های یو پی وی سی پروفیل مصرف شده در آن می باشد. برای دانستن قیمت پروفیل upvc ابتدا بایستی به برند کارخانه تولید کننده و میزان معتبر بودن آن دقت کرد. برای این موضوع میتوانید به برگه مشخصات فنی معتبری که بایستی برای آن صادر شده باشد دقت کنید.مدت زمان و میزان گارانتی شرکت تولید کننده پروفیل با توجه به مرغوبیت مواد مصرفی آن تعیین گردیده است پس در قیمت پروفیل تاثیر می گذارد. پس از آن بایستی به مواد تشکیل دهنده پروفیل upvc دقت کنید. دانستن کیفیت مواد تشکیل دهنده پروفیل را میتوانید با رجوع به سایت معتبر شرکت تولید کننده پروفیل و یا برگه مشخصات فنی آن متوجه گردید.

انواع پروفیل پنجره upvc

موارد ذکر شده در بالا به علاوه اینکه پروفیل مصرفی داخلی یا خارجی میباشد در قیمت پروفیل تاثیرگذار می باشد.

پروفیل های خارجی با توجه به اینکه هزینه گمرک نیز بر آن اضافه گردیده بر آیتم های دیگر قیمت گذاری بر پروفیل تاثیر گذاشته است.

برای استعلام قیمت انواع پنجره کلیک کنید

شما می توانید برای استعلام قیمت یا ثبت سفارش خود کلیک کنید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.