مقالات, مقالات در و پنجره

رنگ بندی درب و پنجره upvc

color window

رنگ بندی درب و پنجره upvc

رنگبندی پنجره دوجداره

از دیگر فعالیت های مجتمع تخصصی درب و پنجره دوجداره کسری اجرای رنگ بر روی پروفیل ها و پنل های UPVC  می باشد.
در واقع سفید بودن پروفیل ها در پنجره های تولیدی و مطابق نبودن آن با نمای ظاهری ساختمان ها سبب یکنواختی در نما می شود. از این رو مجتمع تخصصی کسری با توجه به نیاز روز افزون بازار ، رنگ هایی زیبا و با قابلیت کاربری در این رشته ارایه کرده است
رنگ های ارایه شده توسط این مجتمع تولیدی با استفاده از فناوری نانو تولید شده و طیف بسیار وسیعی از رنگ های تیره و روشن را شامل می شود. این امکان مشکل یکنواختی و مطابق نبودن پروفیل های سفید با نمای ظاهری ساختمان را حل کرده و زیبایی نمای ساختمان را به ارمغان می آورد.

شرکت تولید کننده :

شرکت رنگ زوبل آلمان بیش از ۲۰ سال سابقه تولید رنگ دارد و در بسیاری از کشور ها برند شناخته شده ای است. از سوی دیگر بر اساس استاندارد ها رنگ با کیفیت باید در برابر عوامل جوی تغییر رنگ نمی دهد، پوسته نمی شود و ترک نمی نخورد که رنگ های این شرکت چنین ویژگی ها را دارا می باشند.
ضربه پذیری و مقاومت در برابر صدمات احتمالی حین مراحل ساخت و نصب در و پنجره، اجرا و رنگ آمیزی آسان به وسیله پیستوله، قلم، رول و سایر ابزار ها، مقاومت در برابر عوامل فیزیکی دلیل خاصیت چسبندگی بالا، عدم ریزش و ترک خوردگی، قابلیت رنگ آمیزی به صورت عمودی ،بدون شره کردن، بی نیاز به کوره جهت خشک کردن رنگ، مقاومت بالا در برابر تماس با انواع مواد شوینده خانگی، جلوگیری از تاب برداشتن پروفیل به دلیل عدم انتقال حرارت محیط به بدنه آن حتی در رنگ های تیره، امکان رنگ آمیزی شاخه پروفیل پیش از مراحل برش و جوش و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های این محصولات است. همچنین این رنگ ها دوستار محیط زیست هستند.

استفاده از رنگ های مخصوص در و پنجره UPVC درجه ۱ از کمپانی های آلمان و دارا بودن اتاق مخصوص رنگ کاری:

1 – رنگ های مورد استفاده پای آب بوده و دوست دار محیط زیست

2 – مقاوم در برابر خراشیدگی و ساییدگی و عدم ریزش و ترک خوردن

3 – مقاوم در برابر تماس با مواد شوینده خانگی

4 – مقاوم در برابر تابش مستقیم و شدید اشعه ماورای بنفش خورشید ، باران های اسیدی ، گرما و …

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.