مقالات, مقالات در و پنجره

تعویض درب و پنجره قدیمی با upvc

تعویض پنجره

تعویض درب و پنجره قدیمی با upvc

پنجره های آهنی یا آلومینیوم قدیمی  را می توان بدون تخریب در یک روز با پنجره های دوجداره یو پی وی سی تعویض نمود. پنجره های آهنی ممکن است دارای چارچوب کناره ای ( سپری) ، فرانسوی ، قوطی دو طرف زهوار ، مکزیکی و یا ترکیب اینها باشد .  پنجره های قدیمی نیز ممکن است بدون چارچوب و یا دارای چارچوب آهن یا آلومینیوم باشد.

در تمام حالات فوق امکان بازسازی پنجره های آهنی یا آلومینیوم قدیمی با پنجره upvc امکان پذیر می باشد.

اجرای کلیه مراحل تعویض پنجره های upvc شامل : اندازه گیری اولیه و برآورد قیمت پنجره دو جداره ، اندازه ساخت پنجره upvc   و اخذ تأیید از مشتری ، ساخت ، ارسال و نصب درب و پنجره یو پی وی سی و برشکاری پنجره های قدیمی بر عهده مجتمع تخصصی کسری می باشد و مشتری دغدغه آهنگری یا برشکاری پنجره ها را نخواهد داشت.

تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره دوجداره upvc تا میزان 100 درصد در مقابل آب باران و گرد و غبار ، 70 درصد در مقابل سر و صدا ، سرما و گرما عایق خواهد شد.

در واقع پنجره دوجداره یو پی وی سی به طور کامل مانع سر و صدا و سرما و گرما نخواهد بود اما حد قابل ملاحظه ای از آزاردهندگی این عوامل جلوگیری می کند. مجتمع تخصصی کیری برای انجام پروژه های تعویضی پنجره های قدیمی با پنجره های upvc از پروفیل مخصوص بازسازی شرکتهای ویستابست، وینتک ، بوتیا ، ویتانوا و … استفاده می نماید.

با استفاده از پروفیل upvc مخصوص بازسازی بین 80 تا 100 درصد چارچوب پنجره های قدیمی پوشانده می شود. استفاده از پروفیل بازسازی علاوه بر مزیت زیبایی آب بندی و عایق بندی مناسب تری را موجب می شود.

جهت سفارش محصولات کلیک کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.